آخرین وضعیت جسمانی «رضا رویگری»

رضا رویگری از شرایط فعلی جسمی خود بعد از سکته مغزی و دوران نقاهت پس از آن خبر داد.

رویگری که پس از عارضه سکته مغزی دوران نقاهت را دور از بازیگری می‌گذارند گفت: در حال حاضر قدرت کار کردن و حرکت دادن دستانم را ندارم، اما وضعیت پایم بهتر است و می‌توانم آن را حرکت دهم. شرایط پیش آمده روی صدایم تاثیر گذاشته و فعلا نمی‌توانم بخوانم.

پزشکان می‌گویند شرایط جسمی‌ام رو به بهبود می‌رود و فقط باید حوصله داشته باشم تا این دوران تمام شود. در همین احوال دوستان برای آینده پیشنهادهای بازی هم داده‌اند که امیدوارم هرچه سریعتر سلامتی‌ام باز گردد و بتوانم مقابل دوربین بروم.

این بازیگر دی ماه سال گذشته به دلیل پیدا شدن لخته خون در مغزش، دچار سکته شد. قبل از این عارضه وی مشغول بازی در سریال «معراجی‌ها» ساخته مسعود ده‌نمکی بود. رویگری که با سرود انقلابی «ایران ایران» در زمینه موسیقی هم شناخته شده تاکنون سه آلبوم موسیقی با نام‌های «از عشق گفتن»، «غوغا» و «کازابلانکا» منتشرکرده است. او علاوه بر خوانندگی، در حرفه نقاشی نیز فعال بوده و در سال‌های اخیر در نمایشگاههایی در ایران و آمریکا، آثارش را به نمایش گذاشته است.

رضا رویگری بازی در فیلم‌های سینمایی «سرزمین آرزوها»، «دخترم سحر»، «مسافر ری»، «بوتیک»، «اخراجی‌ها ۳» و … را در کارنامه دارد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه