زیست آجرهای تولید شده تقریبا بدون استفاده از انرژی و یا انتشار دی اکسید کربن تولید شده اند و در پایان چرخه زندگی خود می توانند به کود تبدیل شوند.

زیست نیوز: زیست آجرهای تولید شده تقریبا بدون استفاده از انرژی و یا انتشار دی اکسید کربن تولید شده اند و در پایان چرخه زندگی خود می توانند به کود تبدیل شوند.

 سازه ای عجیب بر پایه قارچ در حیاط موما پی اس وان در کویینز، نیویورک مرز بین زیست شناسی و معماری را کم رنگ تر کرده است. برج "های فای" به طور کامل زیست تخریب پذیر و قابل تبدیل به کود طراحی شده است. "دیوید بنجامین"، معمار، و شرکت وی به نام "د لیوینگ"  طراحی این سازه را انجام داده که نخستین عمارت کلاه فرنگی عمومی محسوب می شود که با استفاده از آجرهای میسلیوم (ریشه قارچ) ساخته شده است.

برج "های فای" آزمایشی در معماری زیستی با استفاده از روشی جدید در طراحی زیستی پرورش یافته توسط دیوید بنجامین محسوب می شود. در حقیقت، به جای تولید آجر، بنجامین و د لیوینگ آجرهای زیستی ارگانیک با اضافه کردن میسلیوم، شاهدانه و ضایعات ذرت شکل داده اند. زیست آجرهای تولید شده تقریبا بدون استفاده از انرژی و یا انتشار دی اکسید کربن تولید شده اند و در پایان چرخه زندگی خود می توانند به کود تبدیل شوند.

تولد نخستین برج قارچی جهان! +عکس
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه