رازهایی برای اینکه یک میلیونر موفق شوید!

رازهایی برای اینکه یک میلیونر موفق شوید!,
۱) همیشه فکرهای بزرگ در سر داشته باشید: این خیلی مهم است که اگر دوست دارید تبدیل به یک میلیونر یا حداقل فردی توانگر شوید، بزرگ و بزرگ‌تر فکر کنید.
۲) خط مشی مشخصی را در زندگی دنبال کنید: به این نکته فکر کنید که با اتخاذ خط مشی مشخص و روشنی می‌توانید در سخت‌ترین لحظات زندگی نیز اوضاع را به میل خود تغییر دهید.
۳) رئیس خود باشید: همیشه اینگونه فکر کنید که رئیس خود هستید و باید بر کارهایی که انجام می‌دهید نظارت و کنترل کامل داشته باشید.
۴) آنچه را انجام دهید که دوست دارید: این مهم است که حرفه‌ای را انتخاب کنید که علاقه درونی و ذاتی نسبت به آن داشته باشید. نگذارید دیگران برای شما تعیین تکلیف کنند.
۵) به بهترین بودن متعهد باشید: همیشه به خود این قول را بدهید که بهترین باشید نه جزو بهترین‌ها! اینطور حتما حداقل جزو بهترین‌ها خواهید بود.
۶) بیشتر و سخت‌تر کار کنید: این یکی از مهم‌ترین رموز میلیونر موفق شدن است. به یاد داشته باشید که بسیاری از میلیونرهای جهان همواره در زندگی سخت‌کوش بوده‌اند.
۷) خود را همیشه به یادگرفتن عادت دهید: مهم نیست که چقدر دانش اندوخته‌اید، مهم این است که هنوز هم تشنه دانش‌اندوزی باشید.
۸) جزئی‌ترین بخش‌های کاری خود را فرا بگیرید: سعی کنید در کاری که آن را انتخاب کرده‌اید تمام جوانب امر و جزئی‌ترین نکات آن را فرا بگیرید تا حرفی برای گفتن داشته باشید.
۹) همیشه رفتن به جایگاهی بهتر را دنبال کنید: در غیر این صورت در زندگی و به‌ویژه در زندگی تجاری با کوچک‌ترین لغزش از هم خواهید پاشید.
۱۰) منظم و سر وقت بودن را به خود دیکته کنید: به یاد داشته باشید که اگر رئیس شرکتی هم باشید، زودتر از همه سر کار حاضر شدن نه تنها افت شخصیتی برای شما محسوب نمی‌شود بلکه موجب الگو‌برداری دیگران از شما و در نهایت افزایش بهره‌وری در کارتان خواهد شد.
منبع : بیرتک


 
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه