رسول صدرعاملی: “آزادراه” دوست داشتنی است

432182_863

آزادراه ، به کارگردانی “محسن خان جهانی” کارگردان مطرح سینمای مستند ایران ساخته شده است.

رسول‌صدر عاملی گفت: مستند «آزادراه» اثری دوست داشتنی است.

به گزارش ایسنا، این کارگردان سینمای ایران پس از تماشای مستند «آزادراه» از آثار راه یافته به بخش مستند جشنواره‌ی فیلم فجر،نظرش را درباره‌ی جدیدترین ساخته محسن خان‌جهانی اینگونه مطرح کرد:

مستند «آزادراه» یک مستند خوب اجتماعی است و سازنده آن تلاش کرده است تا آسیب‌های جدی مدیریت که به جامعه و روند توسعه همه جانبه آسیب‌ می‌زند را به تصویر بکشد، از جمله اینکه برخی مدیران ما به جای هماهنگ شدن با یکدیگر ،ترجیح می‌دهند با لایه‌های سطحی رفتار بکنند و عملکردشان را با رفتارهای سیاسی تطبیق بدهند.

او همچنین با اشاره به روایت مستند «آزادراه» ادامه داد: این مستند روایت خوبی داشت و به نظر می‌رسد کارگردان با وجود اینکه برخی جاها با او همکاری نکردند، تلاش کرده که برای مخاطب کم نگذارد و از هر زاویه و تفکری به این قضیه بپردازد.

صدرعاملی با اشاره به موضوع مستند «آزادراه» که درباره سرنوشت ساخت آزادراه تهران شمال است، ادامه داد:سینمای مستند اصولا کاربرد خودش را دارد،خیلی از فیلم‌های مستند از داستانی جذاب‌تر است و این نوع سوژه‌ها مخاطبان زیادی دارند.

این کارگردان و رئیس هیات انتخاب جشنواره‌ی فیلم فجر در بخش سودای سیمرغ در پایان تاکید کرد:اگر این نوع فیلم‌ها خوب و درست عرضه شود،قطعا از لحاظ مخاطب جواب می‌گیرد.

به گزارش ایسنا،مستند «آزادراه» که درباره سرنوشت ساخت آزادراه تهران شمال است، روز جمعه ۱۷ بهمن ماه در سانس ساعت ۱۳ برج میلاد به نمایش درمی‌آید.
آزادراه ، به کارگردانی “محسن خان جهانی” کارگردان مطرح سینمای مستند ایران ساخته شده است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه