“شهر موشها” از “آتش بس ۲″ عقب افتاد!

243685_783

“شهر موشها” از “آتش بس ۲″ عقب افتاد!
در این میان نکته قابل توجه پیشی گرفتن فروش روزانه فیلم تهمینه میلانی از «شهر موش ها۲» است.

فروش فیلم های روی پرده در هفته ای که گذشت رضایت بخش بود. بازهم این «آتش بس۲» و «شهر موشها۲» بودند که بیشتر از بقیه فیلم ها در جذب مخاطب موفق بودند. در این میان نکته قابل توجه پیشی گرفتن فروش روزانه فیلم تهمینه میلانی از «شهر موش ها۲» است.

این فیلم از ابتدای هفته روزانه بین ۲ تا ۳ میلیون بیشتر از فیلم برومند فروخته تا در آغاز هفته دوم نمایش جای «شهر موش ها» را در صدر جدول بگیرد. «آتش بس۲» تاکنون در تهران ۷۲۰ میلیون تومان فروخته تا با احتساب گیشه ۲۲۵ میلیونی در شهرستان ها به مرز فروش یک میلیارد تومان نزدیک شود. این فیلم البته وارد باشگاه میلیاردی ها شده است. به احتمال فراوان سینما شاهد از امروز به جمع سالن های این فیلم در تهران اضافه می شود.

فیلم «شهر موش ها۲» هم به مرز فروش ۷ میلیارد تومان نزدیک شده است. (مجموع گیشه تهران این فیلم در روزهای گذشته اشتباه منتشر شده بود که در جدول امروز تصحیح شده است) این فیلم در تهران حدود یک میلیارد تومان بیشتر از شهرستان ها فروخته است. البته فروش تهران فیلم در روزهای اخیر با افت نسبی روبرو بوده اما با این حال تا اینجای کار توانسته در صدر جدول فروش در سال ۹۳ قرار بگیرد.

«آرایش غلیظ» هم توانسته از مرز فروش ۴۰۰ میلیون تومان گذر کند. فیلم حمید نعمت ا… این هفته در شهرهایی چون اصفهان، یزد، ارومیه، رفسنجان، کرج، کاشان، قم و رود هن روی پرده رفته و تاکنون ۹۰ میلیون تومان فروخته است.

«خوابزده ها» این هفته فقط در قزوین اکران شده تا تعداد سینماهای این فیلم در خارج از تهران به عدد ۷ برسد. البته قرار است طی روزهای آینده فیلم جیرانی در رفسنجان، قزوین، گرگان و اهواز نیز روی پرده برود. «خوابزده ها» تا کنون حدود ۳۵۰ میلیون تومان فروش داشته است.

«خانوم» همچنان سینما آزادی را به عنوان سرگروه دراختیار دارد و بیشترین فروش اش هم متعلق به همین سینماست. این فیلم این روزها در شهرهایی چون مشهد، شیراز، قزوین، تبریز، ارومیه، همدان و اهواز روی پرده است که طی این مدت ۲۸ میلیون تومان فروش داشته است. با احتساب فروش ۱۴۲ میلیونی فیلم در تهران، مجموع گیشه «خانوم» بعد از ۱۳ روز، ۱۷۰ میلیون تومان شده است.

منبع : سلام سینما

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه