محبوبیت بیش از حد پرتگاه زیبایی در اینستاگرام و به خطر افتادن جان بازدیدکنندگان در راه گرفتن عکس‌های عجیب از آن، موجب شده مقامات محلی مسیر رسیدن به لبه‌ی این پرتگاه را مسدود کنند!

نوچه - آرزو مقدس: محبوبیت بیش از حد پرتگاه زیبایی در اینستاگرام و به خطر افتادن جان بازدیدکنندگان در راه گرفتن عکس‌های عجیب از آن، موجب شده مقامات محلی مسیر رسیدن به لبه‌ی این پرتگاه را مسدود کنند! این پرتگاه در استرالیا قرار داشته و «صخره‌ی کیک عروسی» (Wedding Cake Rock)  نام دارد و ظاهر سفید، صاف و یک‌دست آن در برابر پس‌زمینه‌ی اقیانوس آبی موجب می‌شود مردم سعی کنند عکس‌های خاص و خطرناکی در لبه‌های آن بگیرند که گاهی ممکن است چندان مستحکم نبوده و فروبریزند و جان این توریست‌ها به خطر افتد.

مقامات حفاظتی این ناحیه می‌گویند از زمانی که تب عکس گرفتن بر فراز این پرتگاه در شبکه‌های اجتماعی بالا گرفته میزان بازدید از ماهانه ۲۰۰۰ نفر به ۱۰۰۰۰ نفر در ماه رسیده است. تا کنون یک نفر در اثر آویزان شدن از لبه‌ی پرتگاه و لغزیدن و فرو ریختن سنگ‌ها جان خود را از دست داده است. علاوه بر جان افراد، سالم ماندن این صخره‌ی آهکی نیز مسئله‌ی دیگری است چرا که ممکن است در صورت ایستادن سی یا چهل نفر روی آن ناگهان در اثر وزن این افراد فرو بریزد و از بین برود و به همین جهت مسیر رسیدن به آن از این به بعد مسدود است.

مسدود شدن راه رسیدن به صخره‌ی خطرناکِ محبوب اینستاگرام!
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه