در ایلام، شخصي كه از اتهام تجاوز به عنف تبرئه شده بود هنگام خروج از دادگاه تجديد نظر، از سوي خانواده شاكي با ساطور مورد حمله قرار گرفت و ....

مهرشاد مرتضوی در روزنامه قانون نوشت:

   در ایلام، شخصی که از اتهام تجاوز به عنف تبرئه شده بود هنگام خروج از دادگاه تجدید نظر، از سوی خانواده شاکی با ساطور مورد حمله قرار گرفت و سپس روی پله های دادگستری سرش از تن جدا شد! کوانتین تارانتینو، کارگردان مطرح هالیوود، در این رابطه اعلام کرد حاضر است در صورت رضایت خانواده مقتول تمام دیه را پرداخت کرده و قاتلین را به‌عنوان مشاور کارگردان استخدام نماید. البته وی پس از فهمیدن این موضوع که صحنه‌ها واقعی هستند، سریعاً از محل دور شد و ژانر فیلمسازی اش را از اکشن به خانوادگی و گریه دار تغییر داد. گفتنی است تارانتینو در پروژه ستایش 3 و فصل‌های بعدی همکاری خواهد کرد. همچنین، تحلیلگران «بی‌قانون»، در راستای اعتلای فرهنگ بی‌قانونی پیشنهاداتی به شرح زیر مطرح کردند:

پیشنهاد اجتماعی: از این به بعد، علاوه بر دستبند، متهمین را با زره و کلاهخود مربوط به دوران جنگ‌های صلیبی جابه‌جا کنند.

   پیشنهاد ورزشی: رشته‌های پرتاب تبر، تبرکشی، پرش با تبر از روی جسد، دنبال بازی 4 در صدمتر امدادی باتبر تشکیل فدراسیون بدهند.

پیشنهاد استراتژیک: اگر جلوی این اتفاقات را نمی گیریم، لااقل از آنها فیلم تهیه کنیم و برای داعش بفرستیم تا خودشان توبه کنند و تسلیم شوند.

پیشنهاد فرهنگی: طرح هایی از قبیل «هر ایرانی یک تبر» برای فرهنگ تبر به دستی تبلیغ شود تا در صورت حمله، طرف مقابل هم بتواند از خودش دفاع کند.

پیشنهاد هنری: شعرهای «تو بزن تبر بزن» و «تفنگت را زمین بگذار، جاش این تبر رو بگیر» در مدارس ابتدایی تدریس شوند.

پیشنهاد امنیتی: یک گیت دم در دادگستری نصب کنید، ثواب دارد! ... چی؟ ... دوستان اطلاع دادند که قضیه را امنیتی نکنیم، بنابراین بنده در همینجا یک تبر... ببخشید یک موز برمی‌دارم و از شما خداحافظی می‌کنم.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه