عکس/مجید صالحی به «ته خط» رسید!

فیلم «ته خط» به کارگردانی منوچهر هادی و بر اساس فیلمنامه‌ای از امیر عربی، جمعه ۵ اردیبهشت از شبکه یک پخش می‌شود. منوچهر هادی بعد از ساخت فیلم سینمایی «زندگی جای دیگری است» که این روز‌ها ...فیلم «ته خط» به کارگردانی منوچهر هادی و بر اساس فیلمنامه‌ای از امیر عربی، جمعه ۵ اردیبهشت از شبکه یک پخش می‌شود.
214411_721

منوچهر هادی بعد از ساخت فیلم سینمایی «زندگی جای دیگری است» که این روز‌ها در اکران سینماهاست، اواسط آذر «ته خط» را در محله اتابک تهران کلید زد و بعد از ۲۴ جلسه تصویربرداری، ضبط آن را به پایان رساند و مراحل مختلف آماده‌ سازی آن تا اوایل اسفند ادامه پیدا کرد.

فیلم «ته خط» پنج شخصیت اصلی دارد که در یک زمان واحد، سه داستان موازی را پیش می‌برند. «معین» و «نازنین» با بازی مجید صالحی و لیندا کیانی، یحیی و معصومه با بازی سیروس همتی و نازنین کریمی و رسول با بازی عارف لرستانی، شخصیت‌های این سه داستان هستند و نهایتا سرنوشت‌‌هایشان، در یک اتفاق واحد بهم گره می‌خورد.

داستان فیلم بر اساس فیلمنامه‌ای از امیر عربی، از داستان یحیی و معصومه شروع می‌شود. آن‌ها که در شرف ازدواج هستند بعد از مدت‌ها در یکی از کوچه پس کوچه‌های جنوب شهر منزلی را اجاره می‌کنند، در روزی که آن‌ها در حال راست و ریس کردن خانه یشان هستند، چند خیابان آن طرف‌تر سه جوان به سرکردگی معین راشد دست به سرقت از یک بانک می‌زنند…

«ته‌ خط» محصول گروه فیلم‌های تلویزیونی شبکه یک است و جمعه، ۵ اردیبهشت روی آنتن این شبکه می‌رود. وحید سعیدی که پیش‌‌تر تله‌ فیلم «خراش» را برای شبکه چهار تهیه کرده بود، به همراه سید علیرضا میرزا مصطفی، تهیه‌کنندگی این فیلم را به عهده دارند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه