اخیرا تصاویری در اینترنت منتشر شده که به چک مالیاتی ایرانسل منصوب شده است. رقم این چک و تعداد صفر های این چک به حدی است که خیلی از ما ها ممکن است حتی نتوانیم مبلغ دقیق آن را بیان کنیم و شاید باید از متخصصان ریاضی کمک بگیریم.

تاپ ناپ: اخیرا تصاویری در اینترنت منتشر شده که به چک مالیاتی ایرانسل منصوب شده  است. رقم این چک و تعداد صفر های این چک به حدی است که خیلی از ما ها ممکن  است حتی نتوانیم مبلغ دقیق آن را بیان کنیم و شاید باید از متخصصان ریاضی  کمک بگیریم. مبلغ دو تریلیون و دویست میلیارد ریال رقمی است که شاید در ذهن خیلی ها قابل تصور نباشد.

ولی نکته جالب این چک این است که این رقم ظاهرا  تنها 50 درصد از مالیات شرکت ایرانسل میباشد و نکته دیگر اینکه نام یکی از  صاحب حساب های این شرکت بصورت فردیناند جاکابو بر روی چک درج  شده است که احتمالا از سرمایه گذاران خارجی ایرانسل میباشد. با احتساب مالیات 10 درصدی و اینکه این مبلغ 50 درصد مالیات شرکت  ایرانسل است میتوان درآمد نجومی این شرکت را محاسبه کرد. خوشا به سعادتشان. سوال اساسی این جا خواهد بود که با این حجم درآمد چرا سرویس دهنده های تلفن همراه ایران از  شرکت های تلفن همراه در افغانستان هم در ارائه خدمات روز و مدرن عقب مانده اند.

مالیات 200 میلیاردی ایرانسل +عکس
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه