پخش دو سریال جدید در ایام ماه مبارک رمضان قطعی شد

علی دارابی معاون سیما شب گذشته در حاشیه مراسم تقدیر از برنامه های برتر نوروزی سیما در پاسخ به سینماخبر، مبنی بر اینکه سیما همچون سالهای گذشته چه سریالهایی برای ماه رمضان تدارک دیده است ...9302-3s315

علی دارابی معاون سیما شب گذشته در حاشیه مراسم تقدیر از برنامه های برتر نوروزی سیما در پاسخ به سینماخبر، مبنی بر اینکه سیما همچون سالهای گذشته چه سریالهایی برای ماه رمضان تدارک دیده است گفت: به دلیل اینکه در ماه رمضان امسال ساعت شب محدود است و یک ربع به ۹ شب افطار می شود و همچنین تعدادی از مسابقات جام جهانی با برنامه های ما تلاقی پیدا می کند بنا براین در حال حاضر پخش دو سریال ما قطعی است.

وی ادامه داد: شبکه سوم سیما برای ماه رمضان دو سریال در دست تولید دارد؛ درصورتی که هر یک از این دو آماده شود برای پخش قبل از افطار تدارک دیده ایم.

دارابی افزود: سریال بعدی با عنوان”مدینه” است که سیروس مقدم آن را کارگردانی کرده است و برای ساعات پایان شب به پخش خواهد رسید.

معاون سیما در پایان تصریح کرد: اینکه آیا یک سریال دیگری در این ایام علاوه بر این دو سریال اضافه بشود یا نه! در حال بررسی کردن هستیم اما پخش دو سریال برای ایام ماه مبارک رمضان تا الان قطعی شده است.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه