پخش یک سریال جدید از شبکه سه

شبکه سه سیما پس از ایام نوروز از شنبه 16 فروردین ماه پخش سریال جدیدی را آغاز می‌کند. مجموعه کوتاه «نیلی‌تر از مهتاب» عنوان سریال جدیدی است که با بازی بازیگرانی همچون جمشید مشایخی، حمیدرضا پگاه، ...شبکه سه سیما پس از ایام نوروز از شنبه ۱۶ فروردین ماه پخش سریال جدیدی را آغاز می‌کند.

103900_510

مجموعه کوتاه «نیلی‌تر از مهتاب» عنوان سریال جدیدی است که با بازی بازیگرانی همچون جمشید مشایخی، حمیدرضا پگاه، سعید نیکپور، رحیم نوروزی، عمار تفتی، بهناز جعفری، روناک یونسی، آتش تقی پور، مینا جعفرزاده، مینا نوروزی، سوگل طهماسبی، وحید شیخ‌زاده و…پخش خواهد شد.

«نیلی تر از مهتاب» قرار است در ۶ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای از شنبه ۱۶ فروردین ماه هر شب به جز جمعه‌ها ساعت ۲۱ از شبکه سه سیما به روی آنتن می‌رود.

تکرار این مجموعه نیز روز بعد ساعت ۱۴ و ۴۰ دقیقه پخش خواهد شد.

«نیلی تر از مهتاب»به نویسندگی: مهرداد نیکنام،تهیه‌کنندگی: سعید مرادی و محمدعلی‌تفکر و کارگردانی محسن یوسفی ساخته شده است.

در خلاصه داستان این مجموعه آمده است: «جوانی به نام امین که به دلیل اختلاف با پدر خود از منصبش عزل شده و در ادامه می فهمد که فرد دیگری درصدد جایگزین شدن است. در طی این کندوکاو ها همچنین پی به رازی برده و در این مسیر با ماجراهایی رو به رو می‌شود.»

ساخت مینی‌سریال ۶ قسمتی «نیلی‌تر از مهتاب» ویژه پخش در ایام فاطمیه از شبکه سه سیما چند روز پیش به کار خود پایان داد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه