پشت صحنه فیلم « روباه » روی آنتن

روابط عمومی شبکه مستند: « بازی روباه » سعی دارد ضمن نمایش پشت صحنه این فیلم سینمایی که هم اکنون بر پرده سینما قرار دارد به مباحثی همچون نقش پروپاگاندای رژیم صهیونیستی در رسانه های مختلف جهان علیه ایران و در قبال آن نقش فیلمسازان کشورمان بپردازد. فیلم سینمایی «روباه» یازدهمین ساخته بهروز افخمی از ۲۰ اسفند ماه به سرگروهی سینما فرهنگ اکران شده است. افخمی بعد از فیلم «روز شیطان» و گذشت ۲۱ سال، با فیلم «روباه» به ژانر جاسوسی بازگشته است. این فیلم درباره شهدای هسته‌ای است و داستان جاسوسی به نام یوهان نتانیاهو را روایت می کند که برای دور جدید ترور دانشمندان هسته ای به ایران سفر می کند.بنیاد سینمایی فارابی و سازمان انرژی اتمی و محمد پیر هادی سرمایه گذاری فیلم «روباه» را برعهده داشتند.

286480_914

286481_734

گفتنی است «روباه» بهترین فیلم جبهه رسانه‌ای سینمای انقلاب در جشنواره فیلم فجر سی و سوم شد. حمید گودرزی، بابک حمیدیان، جلال فاطمی، آرش مجیدی، مرجان شیرمحمدی در این فیلم بازی کرده اند.

«بازی روباه » چهارشنبه ۲۶ فروردین ماه ، ساعت ۲۲:۳۰ و به مدت ۳۰ دقیقه از شبکه مستند سیما پخش خواهد شد و پنج شنبه ۲۷ فروردین ماه ساعت ۱۱:۳۰ صبح و همچنین جمعه ۲۸ فروردین ماه ساعت ۱۳:۳۰ تکرار خواهد شد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه