کره جنوبی میزبان آثار خوشنویسی ایرانی شد. در حاشیه برگزاری کنفرانس «ایکاس» در دانشگاه کیوم یونگ کره جنوبی منتخبی از آثار خوشنویسی رضا صفری به نمایش درآمد. در حاشیه برگزاری کنفرانس «ایکاس» در دانشگاه کیوم یونگ کره جنوبی منتخبی از آثار خوشنویسی رضا صفری به نمایش درآمد. سعید صبور مدیر اجرایی گروه حلقه وصل خوشنویسان گفت: رضا صفری از خوشنویسان حلقه وصل که به دعوت دانشگاه کیوم یانگ برای ارایه مقاله در کنفرانس «هنر و انسان در مسیر ابریشم» به کره جنوبی سفر کرده بود، علاوه بر سخنرانی و ارایه مقاله‌ د ...

کره جنوبي ميزبان آثار خوشنويسي ايراني شد

در حاشيه برگزاري کنفرانس «ايکاس» در دانشگاه کيوم يونگ کره جنوبي منتخبي از آثار خوشنويسي رضا صفري به نمايش درآمد.


در حاشيه برگزاري کنفرانس «ايکاس» در دانشگاه کيوم يونگ کره جنوبي منتخبي از آثار خوشنويسي رضا صفري به نمايش درآمد.

سعيد صبور مدير اجرايي گروه حلقه وصل خوشنويسان گفت: رضا صفري از خوشنويسان حلقه وصل که به دعوت دانشگاه کيوم يانگ براي ارايه مقاله در کنفرانس «هنر و انسان در مسير ابريشم» به کره جنوبي سفر کرده بود، علاوه بر سخنراني و ارايه مقاله‌ در اين کنفرانس با عنوان «بررسي تاثير خوشنويسي ايراني بر کتيبه‌هاي دوران اسلامي»، اقدام به برپايي نمايشگاهي از آثار نستعليق، شکسته نستعليق، گلزار و نقاشي‌خط کرد و همچنين به منظور معرفي بيشتر هنر اصيل خوشنويسي ايراني، کارگاه تخصصي خوشنويسي ايراني را در حضور مدعوين کنفرانس و اساتيد و دانشجويان دانشگاه کيوم يانگ برگزار کرد.

اين دوره از کنفرانس «ايکاس» به مدت يک هفته در اوايل اکتبر امسال در شهر دائه گو کره جنوبي به ميزباني دانشگاه کيوم يونگ برگزار شد.

موسسه بين‌المللي مطالعات آسياي مرکزي ايکاس  (IICAS)متشکل از کشورهاي محدوده آسياي مرکزي، قفقاز، ايران، ترکيه و چين است که با سابقه اي 20 ساله، فعاليت هاي خود را در حوزه هايي همچون باستان شناسي، مذهب، نسخ خطي و تاريخ کشورهايي که در مسير  جاده ابريشم قرار داشتند، معطوف کرده است. مقر اين موسسه در سمرقند ازبکستان است.
آریا
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه